Kurumsal

  1. Ana Sayfa
  2. |
  3. Kurumsal

Hakkımızda

2011 yılından bu yana Avrupa ve Türkiye'de farklı şirket bünyesinde kozmetik ve bitkisel ürünler pazarlaması kurmuş olduğumuz satış sistemi ile başarılarımızı ıspatlamış bulunmaktayız. Bu doğrultuda kendi şirketimizi kurma kararı alarak Bursa'da temelleri atılmıştır. Avrupa'da üretilen kalitesi ve etkisi ıspatlanmiş ürünlerimizi Magicx markamızla ve konusunda uzman ekibimiz ile hizmetinize sunmaktayız.

Vizyonumuz

Dünyanın her ülkesinde herkesin bitkisel ürünler ve kozmetikte bir numaralı tercihi olmak. Bir Türk markası olarak ihracat birincisi olma başarısını sürdürermek Global kozmetik ve bitkisel ürünler pazarında lider markalardan biri olmak.

Misyonumuz

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumumuzun sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yükselen nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, bulunduğu her sektörde en çok tercih edilen şirket olmak ve konumu korumaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık,
Güvenilirlik,
Dürüstlük,
Hoşgörülü olmak,
Sürekli gelişmek